Choď na obsah Choď na menu
 


Prepadnite ružovej!

8. 8. 2008

Sladké mámenie: Prepadnite ružovej!

25/2008
V súčasnosti sa do popredia dostáva ženskosť, s čím súvisí aj podčiarkovanie nežnosti. A čo môže byť nežnejšie ako sladká ružová farba? Preto sa s ňou nebojte experimentovať, pristane ženám v každom veku.

 

Ktorá je tá správna?

Pulty parfumérií a drogérií s dekoračnou kozmetikou zahalil ružový závoj. Nájdete tu očné linky, tiene, farby na líčka, lesky, laky na nechty v rôznych odtieňoch od elegantnej staroružovej po výraznú fuksiovú. Ktorú si vybrať?

Rovnako ako aj v iných prípadoch sa riaďte svojím typom pokožky. Ak je vaša pleť prirodzene mierne hnedá, môžete s pokojným svedomím siahnuť aj po výraznejšich farbách. V prípade, že patríte do klubu bleduliek, sú pre vás vhodnejšie chladné bledoružové tóny.

Kam s ňou?

Všade! Na nechty, líčka, pery, očné viečka. Ak sa chystáte na večierok a chcete zaujať, aj na obočie. Riaďte sa však pravidlom menej je viac. Fuksiové pery aj nechty vyzerajú úžasne, oči radšej zahaľte len do maskary. Nič netreba preháňať, preto kombinujte skôr s jemnými bronzovými, zlatými a béžovými tónmi. Pamätajte, cieľom je vyzerať nežne žensky, nie ako zmaľovaná diskodiva z osemdesiatych rokov.

Aj ony prepadli ružovej