Choď na obsah Choď na menu
 


 

Bill z Tokia Hotel píše texty pre tretí album

 
08.07.2008 8:58 - BERLÍN
V súčasnosti najúspešnejšia nemecká kapela Tokio Hotel chystá v poradí už tretí album. Teenageri z Magdeburgu chcú novou doskou zaútočiť na svetové hitparády.
Frontman kapely Bill Kaulitz má síce po operácii hrtana prísny zákaz spievať, o to zodpovednejšie vypĺňa svoj voľný čas písaním nových srdcervúcich skladieb. Manažér mladých rockerov David Jost tvrdí, že Billove texty sú ovplyvnené svetovými turné, ale veľký vplyv má na ne aj jeho domov, preto chce písať piesne najmä po nemecky.

 
Očakávaný tretí album je už takmer celý na papieri, tlak verejnosti i fanúšikov rastie, ale partia chalanov z Tokio Hotel nechce nič zbytočne uponáhľať a počká si, až dozrie ten pravý čas na jeho vydanie.


Lindsay Lohan je lesbička

 
08.07.2008 14:58 - LOS ANGELES
Hollywoodska hviezda Lindsay Lohan po prvýkrát verejne potvrdila partnerský vzťah s DJ Samanthou Ronson.

„Chcem byť zdravá, šťastná, chcem pokračovať v úspešne rozbehnutej kariére a byť po boku osoby, ktorú mám najradšej“, na oslavách svojich 22. narodenín sa vyliala z pocitov Lindsay.

Mladá herečka a speváčka, popri svojej brandži známa aj deliktmi za prechovávanie drog, jazdu autom pod vplyvom alkoholu, rozvinula svoj homosexuálny vzťah na začiatku tohto roka.

Po oslavách narodenín sa zamilovaná dvojica vybrala na výlet do Disneylandu, kde si užili atrakcie zábavného parku. Na internete taktiež kolujú fotografie, na ktorých nechýbajú náruživé bozky.

Budúcnosť ukáže, či ide len o ďalší výstrelok mladej hviezdičky s cieľom zaujať bulvárne médiá, alebo o ozajstný vzťah.

 

Premiéra letného hitu speváčky Tiny sa blíži!

Tina
 
12.08.2008 21:58 - BRATISLAVA
Letná akcia „Napíš si svoj hit“ so speváčkou Tinou, sa blíži do cieľa.

Tina v týchto dňoch dokončuje pesničku v štúdiu a už o pár dní sa objaví exkluzívne vo vysielaní najpočúvanejšieho slovenského rádia.

Hodenú rukavicu vo forme výzvy na napísanie textu prijalo niekoľko stoviek poslucháčov, ktorí počas celého júla posielali texty na speváčkou dodanú melódiu.

Na konci mesiaca čakala na Tinu ťažká úloha: „Prešla som všetky texty a väčšina z nich bola použiteľných. S veľkou námahou som si vybrala desať najlepších a zastala som na mieste, netušila som čo ďalej,“ povedala speváčka pred časom vo vysielaní rádia.

Texty si nosila na športoviská, na stretnutia s priateľmi, až napokon vybrala tri najlepšie a z nich vzišiel víťaz. Tina si vybrala text Filipa z Vrábeľ s exotickým názvom Tutti Frutti Mare.

„S tým textom som sa okamžite zžila, už keď som ho prvý raz čítala, tak som si ho rovno spievala,“ priznala speváčka. Začiatkom tohto týždňa, neskoro do noci, bola Tina zavretá v štúdiu a pesničku nahrávala.

Teraz je už v rukách zvukových odborníkov, ktorí ju zmixujú a už o pár dní sa objaví vo vysielaní najpopulárnejšieho rádia. Zároveň to bude jeden z hitov, ktoré speváčka zaradí na svoj tretí album, ktorý vyjde o niekoľko týždňov.

 

Zranenie Madonny, zrušila narodeniny

Madonna
 
12.08.2008 9:28 - LONDÝN
Speváčka Madonna musela zrušiť oslavu 50. narodenín, pretože si vyvrtla členok. Hudobníčka, ktorá bude mať sviatok v sobotu 16. augusta, chcela usporiadať párty na svojom sídle vo Wiltshire vo Veľkej Británii. Madonna sa zranila počas skúšky na blížiace sa svetové turné.

"Plány sú veľmi tajné, ale Madonna bude určite oslavovať štýlovo," uviedol zdroj pre britský denník The Daily Mirror. Ako dodal, podľa Madonny je vyvrtnutý členok znakom toho, že má oslavu preložiť.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...............

(lucycat, 2. 9. 2008 11:44)

ani ja

lindsay

(sisa, 14. 7. 2008 12:36)

mnoo od lindsay som to necakala