Choď na obsah Choď na menu
 


Namyslená Barbie

3. 7. 2008

Dosť ma srala jedna baba zo školy, bola to namyslená bohatá krava, ktorá sa bavila len s tými IN a mne a kamoškám samozrejme ubližovala.Lepila nám žuvačky na stoličky, náročky mi zhadzovala veci, vysmievala sa nám že nenosíme značkové veci a všelijako inak nám ubližovala.


Došlo to až k fyzickému násiliu.Spolu s kamoškami nám pravidelne po škole bili a tak ponižovali pred celou školou.Nebola to silná bitka (veď čo vám môže urobiť blbá barbína čo si musí dávať pozor na nechty ale ten trapas bol väčší.
Niektoré kamošky sa spikli sňou len aby ich už neponižovala.Robili jej poskoka.Bola to totálna krava a nakoniec sme proti jej a celej škole ostali len ja a teraz moja skutočná naj kamoška Simona.Bojovali sme a nakoniec podišla pomsta tzv "sladká pomsta".
Môj brat je vraj strašne pekný a letia na neho baby s celej školy.A dokonca aj naša slávna barbie.Brata som požiadala o službu.Chcela som aby ju pozval na rande na super večeru do luxusnej reštiky.Naobjednávali kopec jedál za niekolko stoviek.Bábika bola hotová, lebo si myslela, že jej to princ zaplatí , ale bola na omyle.Môj braček sa zobral preč zo slovami:-Vieš čo cica vyrovnaj to ja padám.
A barbína to musela všetko zaplatiť dokopy to bolo tiečo cez 2000...hhhhhh...
A to nebolo všetko...Keď vyšla z reštiky uvidela môjho brata ako ide bok po boku s kamoškou Simonou.No mali ste vidieť jak tá ozelenela.Myslela, že môj brat vie držať hubu a nevedela, že na druhý deň to vedela celá škola.A od vtedy do školy nepáchla, teraz vraj býva niekde v Blave a otravuje život ďaľším ľuďom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Naozaj!

(Simona, 17. 4. 2015 20:42)

Ja som ta Simona a tato stranka patri mojej kamke.Je super a tento Barbinkin trapas-pisalo sa o nom v Skolskych a Okresnych novinach nasej skoly a skol ostatnych v meste :)

Hahaah

(Peťa, 7. 11. 2008 15:16)

hahah jak dostala tota "barbina" ....Ale chudak ona, že ju tak ponižovala ....

Trápny príbeh..

(Diduška, 25. 10. 2008 10:47)

Ludia sú strašní! Neznášam ľudí. Nepáčilo sa im ako ich ponižovala ona hlavne že oni potom ponižovali ju. TAké ako normálne slová neexistujú? Alebo poprípade slová nejakého dospelého? dala by som jej cez hubu a je opkoj..a nie riešiť to takýmito trápnosťami. Chúďa...