Choď na obsah Choď na menu
 


Oklamaná

3. 7. 2008

Asi pred rokom som začala chodiť s chalanom menom Jaro.Bol naozaj veľmi pekný a moje kamošky mi závideli.Neustál e sa okolo neho motali a vraveli mu o mne veci ktoré neboli pravda.Neustále ma kvôli nim podozrieval, že ho podvádzam.Bola som s toho na nervy.Už som nevedela ako ďalej lebo Jaro veril viac im než mne.Bola som v pacsi kamošky nás chceli rozdeliť.
Odišla som na dovolenku z rodičmi.Prišla mi zrazu SMS od Jara:-Je koniec!!!!Uz mam toho dost a nenecham sa vodit za nos.Si obycajna ku**a.
Zostala som ako obarena a pustila sa do plaču.Cela dovolenka bola na nič.Ked sme sa vratili moja najlepšia kamoška chodila s Jarom.Nikto sa tam somnou nebavil a ja som nechápala prečo. Ani Jarovej SMS som nepochopila.Škodoradostne mi to vysvetlila kamoška, ktorá chodila z Jarom.
Vraj som ho podviedla, čo nebola pravda.Ne skôr som sa dozvedela že Jarovi baby napísali z neznámeho čísla SMS od môjho vymysleného chalana.A samozrejme na to Jaro hneď naletel.Jaro sa do teraz somnou nebaví.S kamoškou už aj tak nechodí.Ja knemu stále ešte niečo cítim a kamoškám nikdy nezabudne čo urobili.

MIŠELA

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Mno toto neboli kamošky

(Peťa, 7. 11. 2008 15:51)

Tak musím súhlasiť s ostatnými .....toto neboli kamošky...Kamošky by ti takúto vec závidieť nemali , ale mali by ti poradiť, podporovať ťa....

Nj..

(Diduška, 25. 10. 2008 10:49)

Aj to sa stáva. Kamošky to isto neboli. Iba skutoční priatelia ťa nezradia kvôli chalanom. Tiež som si to zažila čo o mne hovorili:/ Jediné čo môžeš urobiť je MFP..a vysvetliť to chalanovi:)

bola to skoda!

(maja, 11. 7. 2008 10:20)

presne ako pise SImuska ty ich nazyvas kamosky??? hmm...

SImuška

(jeeziiis, 9. 7. 2008 8:58)

take ku**y nazyvas kamosky.??.... no tak sa zamysli ci su toto kamosky....!!!!!

ggggg

(lala, 3. 7. 2008 18:58)

mno vybabrali s tebou mna by asi porazilo